oddíl běhu na lyžích VSK Humanita Praha, Memoriál 2016, Benecko, Jilemnice
14.03.2015 11:45 - Výsledky - neděle
Výsledky štafet včetně mezičasů (volně)
Štafety jsou úspěšně za námi, na své časy se můžete kouknout ve výsledcích štafet včetně mezičasů.

Výsledky závodu dětí (volně)
Dětský závod dojetý, na své časy se můžete kouknout ve výsledcích dětí (volně).

12.03.2015 19:00 - Výsledky - sobota
Výsledky závodu žen včetně mezičasů (klasicky)
Ženy již mají svůj závod dojetý, na své časy se můžete kouknout ve výsledcích žen včetně mezičasů.

Výsledky závodu mužů včetně mezičasů (klasicky)
I muži již mají svůj závod dojetý, na své časy se můžete kouknout ve výsledcích mužů včetně mezičasů.

Výsledky závodu dětí (klasicky)
Dětský závod dojetý, na své časy se můžete kouknout ve výsledcích dětí (klasicky).

15.03.2015 12:25 - Výsledky závodu štafet včetně mezičasů
Závody skončili, štafety jsou dojety. Na své časy se můžete kouknout ve výsledcích štafet včetně mezičasů.

14.03.2015 13:15 - Výsledky závodu mužů včetně mezičasů
I muži již mají svůj závod dojetý, na své časy se můžete kouknout ve výsledcích mužů včetně mezičasů.

14.03.2015 11:50 - Výsledky závodu žen včetně mezičasů
Ženy již mají svůj závod dojetý, na své časy se můžete kouknout ve výsledcích žen včetně mezičasů.

13.03.2015 - Už zítra závodíme na Benecku
Online přihlášky skončí dnes večer v 18:00, poté již bude možné se přihlásit pouze na místě. Přihlášky na místě mají nevýhodu v startu až na konci startovního pole, takže se raději přihlašte již nyní. Závody se "překvapivě" uskuteční nahoře na Benecku, protože dole by se dalo jet leda na bahenních lyžích. Zítra se těšíme se všemi závodníky na viděnou. SKOL.

28.02.2015 - Přihlášky spuštěny
Zároveň se zveřejněním rozpisu spouštíme i přihláškový systém. V sekci PŘIHLÁŠKY se můžete přihlašovat až do pátku 13.3., ale budeme rádi, když se přihlásíte dříve, ať máme přehled o počtu závodníků.

28.02.2015 - Zveřejněn rozpis
Do letošního ročníku Memoriálu zbývají 2 týdny, takže zveřejňujeme ROZPIS. V sobotu bude na programu jako obvykle individuální závod, večer pak společenský program, v neděli vše zakončí smíšené štafety. Téma večera bude DŮSTOJNICKÝ BÁL.

04.03.2014 - !!! MEMORIÁL ZRUŠEN !!!
Po těžkém rozhodování jsme nuceni pro značnou nepřízeň počasí zrušit letošní Memoriál. Rve nám to srdce - je to první zrušení od dob založení akce. Domluvili jsme se, že závody uspořádáme na začátku prosince 2014, místo a termín budou upřesněny podle sněhových podmínek. Pokud už jste si připravili převleky na večírek, schovejte si je - večírek a vyhlášení výsledků letošní VŠL bude po závodech v prosinci. Věříme, že příští sezóna bude plná sněhu a mrazu a že si vše v bílé stopě vynahradíme.

17.02.2014 - Přihlášky spuštěny
Zároveň se zveřejněním rozpisu spouštíme i přihláškový systém. V sekci PŘIHLÁŠKY se můžete přihlašovat až do pátku 14.3., ale budeme rádi, když se přihlásíte dříve, ať máme přehled o počtu závodníků.

17.02.2014 - Zveřejněn rozpis
Do letošního ročníku Memoriálu zbývají 4 týdny, takže zveřejňujeme ROZPIS. V sobotu bude na programu jako obvykle individuální závod, večer pak společenský program, v neděli vše zakončí smíšené štafety. Doufejme, že zimní počasí se vrátí a závody budeme moci normálně uspořádat. Téma večera bude DŮSTOJNICKÝ BÁL.

10.03.2013 - Výsledky z nedělního závodu
Výsledky z nedělního závodu dětských kategorií i smíšených štafet najdete v sekci výsledky.

09.03.2013 - Výsledky ze sobotního závodu
Výsledky ze sobotního klasického závodu najdete již od 15:30 v sekci výsledky.

08.03.2013 - Předpověď počasí na víkend
Na víkend můžete očekávat proměnlivé počasí, místy se sněžením, místy s deštěm. Takže máza hlavně na sobotní klasický závod může být pěkný rébus. Koukněte se na norskou předpověď, ta bývá docela přesná.

04.03.2013 - Závody budou na Benecku
Již 5 dní před konáním závodů bylo oficiálně rozhodnuto, že se Memoriál uskuteční na závodních tratích na Benecku. Dnes a zítra by se závody ještě daly odjet v Jilemnici, ale očekávané oteplení znamená nutnost přeložit závody na Benecku. Délky tratí a styly zůstávají nezměněny. Připomínáme, že online přihlášky budou uzavřeny během pátku. Těšíme se na Vás.

26.02.2013 - Testování lyží + výprodej lyžařského oblečení za skvělé ceny
Ve spolupráci s LBS SPORT proběhne testování závodních lyží MADSHUS, ROSSIGNOL, SALOMON, FISCHER a ATOMIC včetně novinek na příští sezónu. Dále bude k dispozici i stánek plný outletového zboží, kde si budete moci vybrat skvělé kousky za ještě lepší ceny.

23.02.2013 - Přihlášky spuštěny
Protože jsme pro Vás připravili zbrusu nový přihlaškový systém, tak jeho zavedení do provozu chvíli trvalo. Přesto ode dneška vše funguje a můžete se tak přihlašovat na letošní ročník MEMORIÁLU v sekci PŘIHLÁŠKY.

17.02.2013 - Zveřejněn rozpis
Do letošního ročníku Memoriálu zbývají 3 týdny, takže zveřejňujeme rozpis. V sobotu bude na programu jako obvykle individuální závod, večer pak společenský program, v neděli vše zakončí smíšené štafety. Stejně jako loni se můžete přihlašovat online přímo na webu závodu. Téma večera bude HRDINOVÉ KRESLENÝCH FILMŮ.

18.03.2012 - Výsledky z nedělního závodu
Výsledky z nedělního závodu najdete v sekci výsledky.

17.03.2012 - Výsledky ze sobotního závodu
Výsledky ze sobotního klasického závodu najdete v sekci výsledky.

12.03.2012 - Závody budou na Benecku
Na začátku týdne bylo oficiálně rozhodnuto, že se Memoriál uskuteční na závodních tratích na Benecku. Dle očekávání to tedy nebude dole v Jilemnici na Hraběnce, odkud již tento víkend musely být závody přeloženy jinam. Délky tratí a styly zůstávají nezměněny. Připomínáme, že online přihlášky budou uzavřeny ve čtvrtek v noci. Těšíme se na Vás.

11.03.2012 - Testování lyží + prodej lyžařského oblečení za skvělé ceny
Ve spolupráci s LBS SPORT proběhne v sobotu testování závodních lyží MADSHUS, ROSSIGNOL, SALOMON a ATOMIC na příští sezónu. K otestování budou i závodní boty SALOMON (classic i skate). Dále bude k dispozici i stánek plný outletového zboží, kde si budete moci vybrat skvělé kousky za ještě lepší ceny.

12.02.2012 - Zveřejněn rozpis
Do letošního ročníku Memoriálu zbývá něco málo přes měsíc, takže zveřejňujeme rozpis. V sobotu bude na programu jako obvykle individuální závod, večer pak společenský program, v neděli vše zakončí smíšené štafety. Stejně jako loni se můžete přihlašovat online přímo na webu závodu. Téma večera bude Výlet do budoucnosti.

27.3.2011 - Výsledky z nedělních závodů
Výsledky z nedělních závodů najdete pod odkazem výsledky.

26.3.2011 - Výsledky ze sobotního závodu
Výsledky ze sobotního klasického závodu najdete pod odkazem výsledky.

26.3.2011 - Poděkování sponzorům a partnerům
Ceny pro vítěze dodají letos následující firmy a instituce: SPRINT je dovozce výrobků Swix, Madshus, Rottefella a dalších do ČR. SKIVO je český výrobce lyžařských vosků a smývačů. LBS SPORT je specializovaná prodejna na běžecké lyžování v Praze 7. FEL ČVUT zajistil pro náš závod diplomy, drobné ceny a občerstvení. V době konání závodů bude možno nakoupit za velmi výhodné ceny lyžařské bundičky, vestičky a čepičky z pražského LBS SPORT. Ještě poděkování partnerům - aktuální sněhové zpravodajství od lyžařů pro lyžaře můžete sledovat na Kamzasněhem.cz, případně můžete využít partnerský eshop s lyžařskými vosky Vosky.Kamzasněhem.cz.

23.3.2011 - Závody budou - na Benecku
Na začátku týdne bylo oficiálně rozhodnuto, že se Memoriál přes nepřízeň počasí uskuteční. Dle očekávání to nebude na Hraběnce, ale na závodních tratích na Benecku. Délky tratí a styly zůstávají nezměněny. Těšíme se na Vás.

22.2.2011 - Zveřejněn rozpis
Do letošního ročníku Memoriálu zbývá něco mále přes měsíc, takže zveřejňujeme rozpis. Stejně jako loni se můžete přihlašovat online přímo na webu závodu. Téma večera bude Filmoví hrdinové.

01.12.2010 - Základní informace
Do závodů sice zbývá ještě více než 4 měsíce, přesto již zveřejňujeme základní informace. Termín konání bude 26. - 27. 3. 2011. Místo konání pravdědopobně Benecko. V sobotu bude na programu individuální závod, večer pak společenský program, v neděli štafety. Rozpis bude zveřejněn v průběhu února 2011.

Archiv rozpisu závodu

Stažení rozpisu pro rok 2010 ve formátu PDF.

Archiv novinek 2010

23.03.2010 - Sobotní mezičasy
Zvídaví závodníci najdou své sobotní mezičasy u sobotních výsledků. Jak vidíte, tak vše se dá zvládnout i bez použití čipů.

Výsledkové listiny: sobota, neděle - děti, neděle - štafety

22.03.2010 - Shrnutí
Sobotního závodu se zúčastnilo 175 závodníků, z toho 35 dětí. Nedělního závodu se zúčastnilo 24 dětí a 31 čtyřčlenných štafet. Počasí nám v sobotu přálo, povětšinu dne bylo slunečno. V neděli pak celý závod propršel a dokonce jsme byli nuceni zkrátit délky štafetových úseků (ženy 3km, muži 5km). Všem závodníklm děkujeme za účast a těšíme se příští rok opět na viděnou. V průběhu dnešního večera očekávejte ještě dodání sobotních mezičasů do výsledků a během týdne pak cílové fotky skoro všech účastníků od Petra Farkače.

19.03.2010 - Startovní listina na sobotu
Startovní listinu na sobotu si můžete stáhnout zde: startovka. Stav tratí dnes odpoledne byl vynikající, takže se nemusíte obávat o lyže.

18.03.2010 - Závody budou v Jilemnici
Po dnešní obhlídce tratí bylo rozhodnuto, že závody se uskuteční v Jilemnici na Hraběnce. Sněhu tam je dost a výrazné srážky dle předpovědi neočekáváme. Teplota se však bude pohybovat kolem 10°C, takže to bude na kraťasy a sukně.

18.03.2010 - Sponzoři
Ceny pro vítěze dodají 2 firmy, kterým tímto mockrát děkujeme. LBS SPORT je největší a nejlepší specializovaná prodejna na běžecké lyžování v Praze. SPRINT je dovozce výrobků Swix, Madshus, Rottefella a dalších do ČR. V době konání závodů bude možno zakoupit za výhodné ceny lyžařské bundičky, vestičky a čepičky. Aktuální sněhové zpravodajství z tratí sledujte na Kamzasněhem.cz.

12.03.2010 - Týden do závodů
Do startu závodu zbývá jen týden a v seznamu přihlášených máme zatím jen 4 závodníky, doufáme však, že v týdnu před závodem se Vás dohlásí velké množství a závody tak budou velmi kvalitně obsazeny. Dle dosavadního vývoje počasí to vypadá, že závody se uskuteční na tratích v Jilemnici. Případný nepředpokládaný přesun závodu na Benecko bude případně ohlášen v průběhu týdne.

01.03.2010 - Spuštěny on-line přihlášky
Přesně dle informací v rozpise byly dnes spuštěny on-line přihlášky na letošní ročník MEMORIÁLU.

21.02.2010 - Zveřejněn rozpis
Do letošního ročníku Memoriálu zbývá přesně 1 měsíc, takže zveřejňujeme rozpis. Nejdůležitější změnou od minulých ročníků je to, že závod má od letošního ročníku vlastní webové stránky. Dále jsme zřídili online přihlášky, abychom my pořadatelé i Vy závodníci měli lepší přehled o počtu přihlášených.
VSK Humanita Praha © JP